تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

ورزش در خانه

  ورزش در خانه

  سریع ترین راه فیتنس محدودیت های خود را <a href= با این ورزش های چربی سوز بشکنید. برای اطلاعات بیشتر میتونین به سایت TURBULENCETRAINING.COM که راحت ترین راه ها برای رسیدن به عضلات بیشتر و قوی تر رو نشون و یاد میده برین. توجه مقدار وزنی را انتخاب کنید که میتوانید با آن تمرین های زیر را کامل انجام دهید. تمرینات را به صورت چرخشی انجام دهید، از یک تمرین به تمرین بعدی بروید بدون استراحت. وقتی که یک چرخه را تمام کردید به مدت 1 دقیقه استراحت کنید و بعد دوباره تکرار کنید. چرخه ها را 3 بار انجام دهید." longdesc="سریع ترین راه فیتنس محدودیت های خود را با این ورزش های چربی سوز بشکنید. برای اطلاعات بیشتر میتونین به سایت TURBULENCETRAINING.COM که راحت ترین راه ها برای رسیدن به عضلات بیشتر و قوی تر رو نشون و یاد میده برین. توجه مقدار وزنی را انتخاب کنید که میتوانید با آن تمرین های زیر را کامل انجام دهید. تمرینات را به صورت چرخشی انجام دهید، از یک تمرین به تمرین بعدی بروید بدون استراحت. وقتی که یک چرخه را تمام کردید به مدت 1 دقیقه استراحت کنید و بعد دوباره تکرار کنید. چرخه ها را 3 بار انجام دهید." width="180" height="270" />

   سریع ترین راه فیتنس

  محدودیت های خود را با این ورزش های چربی سوز بشکنید.

  برای اطلاعات بیشتر میتونین به سایت TURBULENCETRAINING.COM  که راحت ترین راه ها برای رسیدن به عضلات بیشتر و قوی تر رو نشون و یاد میده برین.

  توجه

  مقدار وزنی را انتخاب کنید که میتوانید با آن تمرین های زیر را کامل انجام دهید. تمرینات را به صورت چرخشی انجام دهید، از یک تمرین به تمرین بعدی بروید بدون استراحت. وقتی که یک چرخه را تمام کردید به مدت 1 دقیقه استراحت کنید و بعد دوباره تکرار کنید. چرخه ها را 3 بار انجام دهید.

      

  ادامه مطلب


  این مطلب تا کنون 79 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : انجام ,تمرین ,ورزش ,انجام دهید ,
  ورزش در خانه

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 28 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر